Máme nové webové stránky !

S nástupem nového školního roku jsme připravili i nové webové stránky, na kterých vám budeme přinášet aktuální informace a pomocí kterých, doufáme, budeme moci lépe komunikovat s vámi, rodiči a přáteli Mateřské školy Pod Vrchem.

Pokud se vám líbí, dejte nám prosím vědět. A pokud vám něco chybí, nebo byste rádi navrhli nějaké zlepšení, dejte nám to samozřejmě vědět také !

2 komentáře
 • Jana Vydrová
  Publikováno v 10:36h, 01 září Odpovědět

  Musím Váš nový web pochválit, vypadá moc dobře, přehledný a zdá se i funkční… 🙂 Bude společný tedy i pro odloučené pracoviště v Tyršově ulici? Děkuji za info.

  • spravce
   Publikováno v 10:53h, 01 září Odpovědět

   Dobrý den, děkujeme za pochvalu, moc nás těší! Je na tom ještě spousta práce a postupně budeme přidávat obsah, abyste jako rodiče měli užitečné informace o tom co se ve škole děje. A ano, webové stránky jsou společné pro Pod Vrchem i pro Tyršovu. Dejte nám vědět, pokud máte jakýkoliv námět na to co přidat, ubrat nebo zlepšit. Mějte hezký den !

Chcete přidat komentář ?